Структурним підрозділом Закладу є спеціалізована бригада постійної готовності служби медицини катастроф центрального рівня.

На оснащенні бригад знаходиться сучасна медична апаратура, що відповідає вимогам для роботи в автономному режимі за умов надзвичайних ситуацій соціального, воєнного, природного та техногенного характеру. Клінічною базою бригади є Київська міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.

Для забезпечення роботи бригад швидкого реагування в польових умовах при ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій використовуються каркасні намети, пневмокаркасний модуль, які оснащені санітарно-господарським майном, що дозволяє здійснювати роботу бригад в автономному режимі.

 

Лікарі бригади опанували сучасні високотехнологічні оперативні втручання. За останні 5 років було прийнято участь у 8 988 операціях, серед яких лапаратомії та торакотомії у постраждалих з політравмою, вогнепальними та колото-різаними пораненнями, металоостеосинтез переломів кісток різної локалізації та складності, відеоскопічні хірургічні втручання, герніопластики, невідкладні оперативні втручання при тяжкій скелетній травмі, шкірна пластика різної складності та ін..

 

 


www.000webhost.com