Колектив Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України» з глибоким сумом сповіщають, що 09 жовтня 2018 року пішов з життя НАБОЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ЗАХАРОВИЧ, лікар-методист вищої категорії.

На 77 році життя перестало битися серце авторитетної людини, досвідченого і висококваліфікованого працівника, мудрої людини і великого життєлюба. З 59 років, сповнених самовідданої праці, 25 він працював у ДЗ «УНПЦ ЕМД та МК МОЗ України».

Життєвий шлях О.З. Набоченка – зразок людської гідності, добропорядності, уміння толерантно працювати з людьми.

Народився Олександр Захарович у селі Онори Кіровського району Сахалінської області. Після закінчення Київського медичного інституту працював лікарем-акушером-гінекологом, згодом лікарем-інспектором Головного управління лікпрофдопомоги МОЗ УРСР, переведений на посаду заступника начальника Республіканської станції санавіації.  У 1986 році приймав участь в ліквідації наслідків на Чорнобильській атомній електростанції. У 1987 році призначений завідувачем організаційно-методичного відділу Республіканської станції санавіації, у 1991 році призначений заступником директора з організації екстреної медичної допомоги Київського регіонального науково-практичного центру екстреної медичної допомоги, а упродовж 25 останніх років працював завідувачем аналітично-організаційним відділом.

О.З. Набоченко вирізнявся міцним характером, творчою ініціативою, сучасним мисленням, здатністю оперативно приймати обґрунтовані рішення. Він постійно спрямовував зусилля колективів на модернізацію стилю їх роботи, удосконалення контролю за збереженням людського життя та здоров'я.

Усі, хто знав О.З. Набоченка, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного. Світла пам’ять про Олександра Захаровича Набоченка назавжди збережеться в наших серцях.


www.000webhost.com