Колектив Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України» з глибоким сумом сповіщають, що 09 жовтня 2018 року пішов з життя НАБОЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ЗАХАРОВИЧ, лікар-методист вищої категорії.

Детальніше: Некролог з приводу смерті Набоченка Олександра Захаровича

Сьогодні 10 липня 2018 року на базі Державного закладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров'я України» від імені Станично-Луганської районної державної адміністрації та районної ради та В.о. головного лікаря Станично-Луганської районного територіального медичного об’єднання було нагороджено лікаря-хірурга КЄРЄСЄЛІДЗЕ ГЕОРГІЯ ЛАЗАРОВИЧА Грамотою та Подякою за надання висококваліфікаційної медичної допомоги дорослому та дитячому населенню цілодобово у приймальному відділенні та стаціонарним хворим Станично-Луганської ЦРЛ.

Детальніше: Нагородження Кєрєсєлідзе Георгія

МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ до конкурсних завдань Всеукраїнського чемпіонату бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю

Детальніше: «Черкаські медичні ралі - 2018»

Щодо проведення у м. Черкаси з 29 травня по 3 червня 2018 року науково-практичної конференції з міжнародною участю «Реалії сьогодення екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в Україні. Дермато-венерологічна допомога в умовах надзвичайних ситуацій мирного та воєнного часу» та Всеукраїнських змагань бригад екстреної медичної допомоги з міжнародною участю «Черкаські медичні ралі - 2018»

Детальніше: Черкаські медичні ралі - 2018
www.000webhost.com