Про норми оснащення транспортними засобами закладів охорони здоров'я системи екстреної медичної допомоги  

На виконання Закону України "Про екстрену медичну допомогу", Національного стандарту України "Колісні транспортні засоби. Автомобілі швидкої медичної допомоги та їхнє устаткування. Технічні вимоги та методи випробування" (EN 1789:2007, MOD) ДСТУ 7032:2009, введеного наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 29 травня 2009 року №204 "Про затвердження національного стандарту" та наказом Міністерства охорони здоров'я України від 30 липня 2009 року № 557 "Про введення національного стандарту на автомобілі швидкої медичної допомоги", постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2012 року № 1218 "Про затвердження Порядку застосування авіаційних, водних, автомобільних спеціальних санітарних транспортних засобів", наказів Міністерства охорони здоров'я України від 07 грудня 2012 року № 1018 "Про затвердження примірних штатних нормативів центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" та № 1019 "Про медичне забезпечення центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф"

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити норми оснащення транспортними засобами закладів охорони здоров'я системи екстреної медичної допомоги, що додаються.

2. Встановити, що співвідношення спеціалізованих санітарних автомобілів типу С повинно складати до 30 % від загальної кількості спеціалізованих санітарних автомобілів з урахуванням потреби.

3. Встановити, що співвідношення спеціалізованих санітарних автомобілів типу А (А1 та А2) повинно складати до 5 % від загальної кількості спеціалізованих санітарних автомобілів.

4. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам установ, закладів та підприємств, що безпосередньо підпорядковуються МОЗ України, вжити заходів щодо приведення норм забезпечення закладів охорони здоров'я системи екстреної медичної допомоги у відповідності до цього наказу.

5. Позицію 11 розділу "Сільські лікувальні заклади"; позицію 8 розділу "Міські лікувальні заклади" та позицію 22 розділу "Заклади, підпорядковані МОЗ", Норми оснащення транспортними засобами установ охорони здоров'я, затверджені наказом Міністерства охорони здоров'я України від 09 червня 2006 року № 383 "Про норми оснащення установ охорони здоров'я спеціальним та спеціалізованим санітарним автотранспортом та про режим його роботи", вилучити.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

 

Міністр Р. Богатирьова


www.000webhost.com