Про проведення Українського чемпіонату бригад екструної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю та Всеукраїнської конференції "Екстрена медична допомога"  

 

На виконання абзацу тринадцятого частини другої статті 6 Закону України «Про екстрену медичну допомогу», з метою удосконалення взаємодії працівників бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги, підвищення їх професійного рівня, популяризації основних принципів роботи системи екстреної медичної допомоги України та налагодження міжнародного співробітництва

НАКАЗУЮ:

1. Провести 22-24 травня 2013 року у місті Києві Український чемпіонат бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги з міжнародною участю (далі – Чемпіонат) та Всеукраїнську конференцію «Екстрена медична допомога» (далі – Конференція).

2. Утворити та затвердити склад комісії з організації проведення  Чемпіонату та Конференції (далі – Комісія) у складі, що додається.

3.Голові Комісії __  квітня 2013 року провести засідання з підготовки Чемпіонату та Конференції. Надати Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги план заходів щодо підготовки Чемпіонату та Конференції, перелік відповідальних осіб за їх виконання у зазначені строки та внести проект рішення на затвердження до МОЗ України.

4. Українському науково-практичному центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (В.Юрченко) забезпечити проведення Конференції.

5. Департаменту охорони здоров’я Київської міської державної адміністрації (В. Мохорєв) забезпечити проведення Чемпіонату.

6. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та  Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити участь бригад екстреної (швидкої) медичної допомоги у Чемпіонаті.

7. Відшкодування витрат за відрядження здійснити у порядку, визначеному  законодавством.

8. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

 

 

В.о. Міністра                                   О. Толстанов


www.000webhost.com