Навчальні плани та програми, за якими проходить навчання слухачів:

  • «Домедична допомога при раптовій зупинці серця та загрозливих життю станах (8 годин)».
  • «Домедична допомога травмованим (8 годин)».
  • «Тактична екстрена медична допомога (8 годин)».
  • «Підготовка викладачів та викладачів-інструкторів з надання домедичної допомоги (24 години)».
  • «Екстрена медична допомога травмованим на догоспітальному етапі (40 годин)».

Лекційний матеріал подається як презентація за допомогою мультимедійних комплексів, з демонстрацією сучасних схем, протоколів, знімків. Особлива увага приділяється практичним заняттям, які займають дві третини від загального обсягу навчальних програм. Практичним заняттям передує показ учбових фільмів з демонстрацією сучасних методів і засобів надання екстреної медичної допомоги на догоспітальному етапі.

Всі курсанти, незалежно від наявності чи відсутності попереднього досвіду, мають можливість теоретично і практично навчитись основам реанімації дорослих, дітей та підлітків, відновленню прохідності дихальних шляхів, дефібриляції, методам іммобілізації, зупинки кровотечі, допомозі при потраплянні стороннього тіла в дихальні шляхи, отруєннях, опіках, різних травмах, гострих захворюваннях, тощо.

 

На заняттях для всіх рівнів і категорій слухачів використовуються найкращий вітчизняний та європейський досвід організації підготовки з невідкладної медичної допомоги – рольові ігри, сценарії-симуляції з відпрацюванням навичок на манекенах.

 


www.000webhost.com