Основним завданням центру є скоординований підхід до підготовки фахівців з невідкладної медичної допомоги для роботи в осередках надзвичайних ситуаціях. Відділення здійснює навчання медичних і не медичних працівників методам та технологіям надання екстреної медичної допомоги при катастрофах та масових пораненнях людей природного та техногенного характеру.

Відділення забезпечує підготовку:

  1.  медичних працівників (лікарі, фельдшери, сестри медичні) лікарень, системи швидкої і невідкладної медичної допомоги та служби медицини катастроф, поліклінік та амбулаторій загальної практики-сімейної медицини, пунктів охорони здоров'я, санаторіїв, приватних медичних закладів, шкіл, дитячих дошкільних закладів, тощо;
  2.  викладачів-інструкторів з надання домедичної допомоги;
  3.  фахівців без медичної освіти.

З початку проведення підготовки спеціалістів, пріоритет надавався медичним працівникам бригад швидкої медичної допомоги. Під час навчання вони отримували найсучаснішу інформацію з надання екстреної медичної допомоги та всі вони мали можливість відпрацювати на манекенах практичні навички.

Крім того, в центрі проходив навчання персонал мобільного госпіталю та рятівники аварійно-рятувального загону Міністерства надзвичайних ситуацій України перед відрядженням до зон ліквідації наслідків екстрених ситуацій. При їх підготовці до учбових програм були включені розділи, стосовно специфіки допомоги постраждалим у складних умовах з масовими жертвами.

Після затвердження нової спеціальності: лікар загальної практики – сімейної медицини, фахівці відділення включились у їх підготовку з надання допомоги при невідкладних станах.

 

В 2015 – 2017 роках пріоритетом роботи відділення стала підготовка волонтерів та викладачів-інструкторів. для роботи в надзвичайних умовах. Стали актуальними виїзні цикли, для персоналу територіальних центрів екстреної медичної допомоги. 


www.000webhost.com